Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOLNÍ LOUČKY - ZBRASLAV 3:0 (1:0), 7. 10. 2007

7. 10. 2007

V neděli, 7. 10. 2007 v 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání s druhým týmem tabulky a přímo si to tak rozdali s týmem Zbraslavi o to, kdo bude po 6. kole lídrem soutěže.

Obrazek

Utkání začalo oboustranně opatrně a ani jeden z týmů se nepouštěl do bezhlavého útočení. Dlouho se hrálo ve středu hřiště až do 21. minuty. To obránci Zbraslavi špatně odkopli míč, který se dostal na půlícím kruhu k Davidu Hanákovi, a ten Obrazekvyslal krásnou přihrávkou do brejku Lukáše Válka. Ten se ukázal jako zkušený koncový hráč a střelou k tyči podél brankáře náš tým poslal do vedení - 1:0. Naši hráli takticky vyzrále a obraně kraloval bezchybný Ondřej Borkovec. Ve 33. minutě však vše mohlo být jinak, naše obrana zafungovala nedůrazně a Zbraslavský útočník se dostal do nebezpečné pozice, ze které vypálil a jeho střelu vyrazil bravurním zákrokem brankář Jindřich Borkovec. V poslední minutě první půle vyslal Dominik Martinek do útoku opět aktivního Lukáše Válka, který z úhlu poslal opět tvrdě podél brankáře, ale tentokráte jen těsně minul pravou tyč branky hostů. Do kabin jsme tedy šli s vedením o jednu branku.

ObrazekIhned na začátku druhého poločasu se do šance dostal opět Lukáš Válek, ale jeho tvrdá rána minula asi o metr levou tyč branky Zbraslavi. Ve 46. minutě se naopak dostali do velké příležitosti hosté, když jejich aktivní pravý záložník prošel skrz naše obranné pásmo jako nůž máslem a jen těsně minul levý horní růžek naší svatyně. Hrálo se ve středu pole až do 59. minuty, kdy opět všudybyl Lukáš Válek utekl po pravém křidle, krásně vypálil, brankář hostů jen vyrazil míč před sebe, kde doběhl Jiří Patloka, mazácky si položil brankáře a míč zavezl až do prázdné branky - 2:0. O minutu později Jiří Patloka krásně uvolnil Lukáše ObrazekVálka, ten trefil tvrdou ránou břevno, míč se odrazil zpět k Jiřímu Patlokovi, ale ten v rozhodující chvíli míč promáchl. V 68. minutě se opět řítil do vápna hostů Lukáš Válek, našel volného Jiřího Patloku, jehož zpracování zastavil rukou Zbraslavský obránce - pokutový kop. K tomu se postavil dnes vynikající obránce Ondřej Borkovec a s jistotou proměnil - 3:0. Do konce utkání se již nic vážného nestalo, takže naši žáci zůstávají na první pozici s krásným skórem - 40:0.

Sumasumárum: Zápas dvou vedoucích mužstev byl velmi vyrovnaný, i když nutno přiznat, že naši si vítězství zasloužili více. Ani jedno mužstvo se netlačilo Obrazekbezhlavě do útoku a vyčkávalo na chyby soupeře. Naši definitivně zlomili utkánídruhou brankou a poté mohli ještě další přidat. Výborný výkon předvedli Ondřej Borkovec, Lukáš Válek, Jiří Mašek a Radek Zedník. Věřme, že našim nejmladším jejich forma vydrží co nejdéle !

a

MaŠ

 

Náhledy fotografií ze složky DOLNÍ LOUČKY - ZBRASLAV, 7. 10. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace našim nejmladším

(MaŠ, 7. 10. 2007 21:23)

Kluci moc Vám gratuluji, opět výhra a opět s nulou a se druhým týmem. No prostě skvělé. Dnes jste sehráli vyrovnanou partii, ve které jste hráli chytře a účelně. Skvělé a moc Vám držím palce i pro další boje. Jedete do Domašova, tam to bude asi podobné utkání, ale moc Vám věřím a se mnou celé DL !!!

Nooooooooo

(Milos, 7. 10. 2007 19:11)

Hosi vysledek dobrej, ale vykon nekterych hracu v zaloze a v utoku nic moc, nepodali 100% vykon, maji navic.

...............

(MilZed, 7. 10. 2007 17:59)

Krasna serie bez ztraty bodu a jeste bez inkasovaneho golu...super

Dobře

(ADU, 7. 10. 2007 17:50)

Dobře sme hrály!!!!!!!