Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOMAŠOV - DOLNÍ LOUČKY 1:2 (1:1), 13. 5. 2007

13. 5. 2007

Dne 13. 5. 2007 ve 14,30 hod. sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti týmu Domašov. Protože chtěli odčinit blamáž z minulého domácího utkání, jeli si pro 3 body.

Hned od prvních minut byli naši hráči aktivnější a do 10. minuty měli míč prakticky jenom na svých kopačkách. Poté však domácí zaútočili a špatně odkopnutý míč naší obranou skončil bohužel domácím přesným zakončením - 1:0. Netrvalo však dlouho a po překrásné přihrávce Jiřího Maška Kryštofu Večeřovi druhý jmenovaný nekompromisně vyrovnal - 1:1. Hned vzápětí po hezké kombinaci se dostal k zakončení opět Kryštof Večeřa, bohužel tentokráte skončil míč jen těsně vedle. Ve 20. minutě kopali domácí penaltu po faulu ve velkém vápně, domácí však trefili jenom břevno. Naši byli do konce prvního poločasu lepší, ale domácí stále hrozili z brejků.

Hned v 1. minutě druhého poločasu měli domácí tutovou 100% šanci, kterou však opět perfektně zlikvidoval náš brankář. Poté opět bylo vše v podobném duchu jako koncem první půle, hrálo se ve středu pole, ale naši někdy zbytečně ztráceli míče. V útoku výborně hrál a bojoval Domínik Martinek, chybělo však důraznější zakončení. Dobrý výkon také podával i přes svoji zdravotní indispozici Martin Mašek. Hrálo se od branky k brance, hra se přelévala sem a tam a domácí stále hrozili ze svých brejků. Veškeré jejich pokusy však kryl dnes jistý Jindřich Borkovec. Za zmínku ještě stojí velká šance našeho Radka Zedníka, který však místo střely volil přihrávku. V poslední minutě dobře hrající Dominik Martinek házel na polovině hřiště aut, za domácí obranu si zaběhl Kryštof Večeřa, který si nejdříve zkušeně prostrčil míč mezi nohama domácho obránce a následně poslal tvrdou ránu k tyči a bylo rozhodnuto - 1:2 ! Žáci opět vybojovali důležité body.

Sumasumárum: Žáci sehráli další výborný a vyrovnaný zápas, ve kterém byli mírně aktivnější. Bojovali až do samotného závěru, kde svoje výkony korunovali vítěznou brankou. Patří jim za tento jejich výkon velký dík a věříme, že budou ve svých výkonech i nadále pokračovat.

a

MaŠ 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

;-)

(Marek Valo(Ketkovice), 14. 5. 2007 18:23)

Tak sem si to přečetl a vypadá to tak že jste sehráli celkem zajímavý zápas.Už se těším na neděli, doufám že taky ten zápas bude stát za něco:) Jinak Good Luck and Heavy Fun(hodně štěstí a mnoho zábavy) přeje Marek V.

penalta

(niki, 14. 5. 2007 12:45)

sice ta penalta domacích byla do břevna, ale přesto nás
brankář podržel...

Super kluci ...

(MaŠ, 13. 5. 2007 20:42)

Díky za 3 body borci, minulý zápas je zapomenut !!!

úúúf!!!!!!!!!!

(bar, 13. 5. 2007 18:49)

ještě že to tam na konci padlo