Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOMAŠOV - DOLNÍ LOUČKY 6:1 (4:0), 28. 9. 2008

28. 9. 2008

Naše branka: Jiří Mašek 4:1

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Zdeněk Jaroš, Jiří Mašek, Jaroslav Valík - Jakub Kiefer, Pavel Boček, Aleš Borkovec - náhradníci - Lukáš Jáchim, Ondřej Halas

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 28. 9. 2008 ve 14,00 hod., sehrálo naše mužstvo žáků další mistrovské utkání na hřišti vedoucího týmu soutěže – týmu Domašova. Jednalo se o přímý souboj o vedoucí postavení v tabulce a rovněž doposud o nejkvalitnějšího soupeře našeho mladého týmu.

Už od samotného počátku utkání bylo jasné, že domácí budou ti, kteří budou diktovat tempo hry. A už ve 3. minutě se měnilo skóre v náš neprospěch, když po dobré kombinaci napřáhl z velkého vápna domácí útočník a trefil se přesně – 1:0. Ve 20. minutě po podobné kombinaci domácí zvyšovali opět střelou z velkého vápna už na 2:0. Ve 30. minutě vymyslel výbornou individuální akci domácí útočník, když se obtočil okolo našeho předstopera Jakuba Halase a následně přešel i přes kapitána Ladislava Slezáka a přízemní střelou nedal Adamu Dvořákovi šanci – 3:0. V poslední minutě první půle ještě domácí zapečetili poločasový výsledek na 4:0, když po několika krátkých přihrávkách dorážel míč téměř do prázdné branky domácí záložník. Do kabin se tedy odcházelo za výrazného vedení domácího týmu.

Obraz hry se ve druhé půli téměř nezměnil. Ve 43. minutě se naši dostali do ojedinělého protiútoku, když Jaroslav Valík našel na velkém vápně Jiřího Maška a ten nechytatelnou střelou snížil – 4:1. O dvě minuty později však opět domácí odskočili na rozdíl čtyř branek, když Adam Dvořák chybně vyběhl a domácí útočník z ostrého úhlu zvýšil – 5:1. V 55. minutě udělal velikou hrubici Jakub Halas, když v pozici posledního hráče ztratil míč a následný protiútok přetavil domácí hráč v pečetící – šestou a zároveň poslední branku v utkání – 6:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Sumasumárum: Domácí Domašov dokázal, že je letos v této soutěži jednoznačně nejlepším mužstvem a dal našim klukům velkou lekci. Mnoho dalších příležitostí ještě domácí fotbalisté neproměnili, takže výsledek je přesným měřítkem reálných sil na hřišti. Věřme, že v dalším utkání se naši kluci předvedou v lepším světle.

MaŠ

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Makejte dál !!!

(MaŠ, 29. 9. 2008 8:24)

Nevadí kluci, Domašov je v letošní sezóně prostě asi nejlepší, makejte dál. I tak Vás obdivuji, jelikož Vám odešlo mnoho opor a jak vidno, rostou nám ve Vás do budoucna noví nástupci !!!

Cha cha!! kiš kiš

(..., 28. 9. 2008 21:32)

Taak přece... A máte to :D kiš kiš

DOMASOV!!!

(kokokik, 28. 9. 2008 10:21)

DOMASOV JE NEJLEPSI!!!!!!!!!!!!