DOMAŠOV - DOLNÍ LOUČKY 0:2 (0:2), 14. 10. 2007

14. 10. 2007

V neděli, dne 14. 10. 2007 ve 13,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti třetího mužstva soutěže - Domašova. K utkání jsme přijížděli v roli mírného favorita byť bez 3 hráčů základní sestavy.

Od úvodního hvizdu se hrálo ve středu pole, od vápna po vápno, s mírnou převahou našich fotbalistů. Asi po 15-ti minutách jsme uzavřeli domácí hráče před jejich brankou, ale ti nás nepouštěli ke střelbě. Jedinou střelu vyslal z 25-ti metrů Jiří Mašek, ale jeho ránu kryl s přehledem domácí brankář. Poté se Obrazekzačali osmělovat i domácí, kteří dnes sázeli na brejky a svého vysokého útočníka. Naše obrana v čele s Ondřejem Borkovcem a skvěle hrajícím Jakubem Halasem si s výpady poradili. Naši hráči se vrátili k aktivní hře. Při jednom z útoků v 26. minutě se skvěle uvolnil Jiří Mašek, místo střely si však ještě všiml lépe postaveného Dominika Martinka na velkém vápně, míč mu prostrčil a ten z voleje poslal náš tým do vedení - 0:1. Poté jsme domácí ještě více přitlačili a ti začali dělat chyby. Výborně napadali Jiří Patloka a Ondřej Svoboda, který prožil dnes premiéru v našem dresu. Ve 29. minutě se dostal k odraženému míči Jiří Mašek a technickou střelou překonal domácího brankáře podruhé - Obrazek0:2. Tímto výsledkem také skončil poločas.

Úvod druhé půle se hrál opět ve středu hřiště. Domácí se nás snažili dostat pod tlak, ale výborně hrající naši fotbalisté byli proti. Asi 15 minut se hrálo přerušovaně a míč byl neustále v autu. Domácí se snažili neustále o výpady, ale ty končili jako přes kopírák na naší skvělé obraně. V tomto duchu se ubíral druhý poločas až do samotného konce. Domácí měli ještě několik rohových kopů, ale v našem vápně kraloval tradičně skvěle hrající Ondřej Borkovec. My jsme si také ještě nějaké náznaky šancí vytvořili, ale tyto zůstaly nevyužity. Dovedli jsme tedy velmi kvalitním disciplinovaným výkonem zápas v ObrazekDomašově do vítězného konce. A opět s nulou, vynikající brankář Jindřich Borkovec tak natáhl svoji sérii s nulou už na 420 minut !!!

Zhodnocení trenéra Aloise Procházky:

Děkuji celému týmu za dnešní výborný výkon. Vyzdvihl bych výkony Jiřího Maška a Ondřeje Borkovce, kteří již tradičně podávají skvělé výkony. Do formy se vrací Zdeněk Jaroš, který dnes zásoboval útočníky krásnými centry. Je skvělé, že i bez 3 hráčů základní sestavy - Lukáše Válka, Radka Zedníka a Jaroslava Valíka, jsme dokázali podat tento výborný výkon. Musím také pochválit Ondřeje Svobodu, který hrál svůj první zápas v našem dresu. Brankář Jindra Borkovec chytil jednu tutovku a natáhl tak svoji sérii už na 6 zápasů s nulou - Ondro, SKVĚLÉ !!!