Jdi na obsah Jdi na menu
 


DRÁSOV - DOLNÍ LOUČKY 0:9 (0:5), 10. 5. 2008

10. 5. 2008

sobotu, 10. 5. 2008 ve 14,30 hod., nastoupilo naše mužstvo žáků k dalšímu mistrovskému utkání na hřišti týmu z Drásova. V podzimním domácím utkání naši kluci vyhráli vysoko 8:0 a čekalo se, že „ukořistění“ 3 bodů by zde neměl být problém.

A naši fotbalisté to začali ihned naplňovat. Již ve 3. minutě pronikl středem pole Jiří Mašek, nahrál Jiřímu Patlokovi, který byť byl tísněn domácím obráncem dokázal přesně zakončil střelou k tyči – 0:1. Poté hra pokračovala v naší režii a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, které však zůstaly neproměněny. Ve 14. minutě měl velikou šanci Ladislav Slezák, ale jeho střelu zastavil až Drásovský obránce na brankové čáře. V 17. minutě David Hanák zkušeně poslal míč za obranu, kam si sběhl Jiří Mašek a lobem přehodil vybíhajícího brankáře – 0:2. Ve 23. minutě se do míče z dálky opřel Lukáš Válek, domácí brankář dokázal míč ještě vyrazit, ale doběhnuvší Ondřej Svoboda byl v zakončení nekompromisní – 0:3. Hra se poté na nějaký čas opět uklidnila a my opět nevyužili další příležitosti. Ve 33. minutě pronikl Lukáš Válek po pravé straně, míč si zasekl a poslal ho zpětnou přihrávkou na dobře postaveného Davida Hanáka, který bezpečně proměnil – 0:4. O minutu později si oba aktéři minulé akci scénář prohodili a David Hanák perfektně vysunul Lukáše Válka do brejku, který tváří v tvář Drásovskému brankáři opět uspěl – 0:5. Takto skončil i první poločas.

Druhá půle začala vlažně a hrálo se především ve středu pole. Ve 43. minutě dobře zakombinovala záložní řada a míč si postupně vyměnili Lukáš Válek, Davida Hanák a v poslední řadě i Jiří Mašek, který akci zakončil nádhernou střelou po břevno domácí branky – 0:6. Ve 46. minutě hezky rozehrál míč Jakub Fousek, který našel nabíhajícího Lukáše Válka a ten našel ještě lépe postaveného Jiřího Patloku, který vstřelil již svoji druhou branku v utkání – 0:7. V 51. minutě rozšířil seznam „dvougólových“ střelců v tomto utkání i Lukáš Válek, který si narazil míč se spoluhráčem a z malého vápna nekompromisně zakončil – 0:8. Velice líbivou akci poté rozehrál sám David Hanák56. minutě, když přešel přes 3 protihráče a také bravurně zakončil – 0:9. Zbytek utkání se hrál opět v režii našeho mužstva, několik šancí na zapečetění výsledku vytouženou „desítkou“ však zůstalo nevyužitých. Konečný výsledek tedy skončil v poměru 9:0 pro naše mužstvo.

Sumasumárum: Drásov nepatří momentálně mezi nejlepší mužstva v soutěži, proto bylo téměř povinností tady uspět, což se povedlo. Kluci domácí hráče přehrávali na všech frontách a svůj celozápasový tlak dokázali přetavit v 9 krásných branek. A nemuselo zůstat jenom u nich. Úkol je po solidním výkonu splněn a my se můžeme těšit na další utkání, ve kterém příští týden přivítáme na domácím hřišti tým – Vysoké Popovice.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kluci SUPER

(MaŠ, 11. 5. 2008 5:20)

Borci, další skvělá kanonáda. Já Vám k tomuto výsledku velice gratuluji a přeji i dále úspěšné boje v "boji o udržení" výborného prvního místa v soutěži. Jen tak dál.

jasně!

(Magor, 10. 5. 2008 20:01)

Tohle bylo jasný utkání !!!Velká gratulace kvám letí!!!