Jdi na obsah Jdi na menu
 


HRUŠOVANY - DOLNÍ LOUČKY 0:19 (0:11), 24. 10. 2009

24. 10. 2009

Naše branky: Jakub Mičánek 0:1, Jiří Mašek 0:2, Jiří Mašek 0:3, Jiří Patloka 0:4, Jaroslav Valík 0:5, Jakub Mičánek 0:6, Jiří Patloka 0:7, Jiří Patloka 0:8, Jaroslav Valík 0:9, Jiří Patloka 0:10, Jiří Mašek 0:11, Jiří Patloka 0:12, Jiří Patloka 0:13, Jakub Kiefer 0:14, Jiří Mašek 0:15, Jiří Mašek 0:16, Jiří Mašek 0:17, Zdeněk Jaroš 0:18, Jakub Mičánek 0:19

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Lukáš Jáchim - Ondřej Halas, Jiří Mašek, Jiří Patloka - Jiří Vailand, Jaroslav Valík, Jakub Kiefer - další náhradníci - Vojtěch Kříž, Pavel Pololáník

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 24. 10. 2009 od 10,30 hod., nastoupili naši žáci další mistrovské utkání na hřišti posledního týmu soutěže – Hrušovanů. Toto utkání naši kluci chtěli bezpodmínečně vyhrát zvláště pak poté, co zjistili, že Hrušovanských kluků nastoupí pouze 9. Hmmm, něco mi to připomíná.

Vzhledem k tomu, že utkání se stalo díky oslabenému domácímu týmu jednostrannou střelnicíjednoznačným průběhem, pokusím se pouze popsat jednotlivé brankové akce. Již v 1. minutě se opřel do míče na velkém vápně Jakub Mičánek a střelou k tyči tak otevřel skóre – 0:1. Ve 4. minutě dokázal domácí brankář ještě vyrazit střelu našich, ale Jiří Mašek míč nekompromisně dorazil – 0:2. V 8. minutě vysunul Ondřej Halas Jiřího Maška, který trefil z velkého čtverce horní růžek domácí branky – 0:3. V 10. minutě z úhlu prostřelil domácího brankáře Jiří Patloka – 0:4. Ve 12. minutě zakončoval naši kombinační akci Jaroslav Valík – 0:5. Ve 14. minutě dobře zakombinovali Jiří Mašek a Ondřej Halas a na konci celé akce byl Jakub Mičánek, jenž opět měnil skóre – 0:6. V 16. minutě dorážel po předchozí krásné střele Jaroslava Valíka do prázdné branky Jiří Patloka – 0:7. V 18. minutě skončila v brance parádní rána Jiřího Patloky – 0:8. Ve 21. minutě centroval zprava Jiří Patloka a míč sklepával Jaroslav Valík – 0:9. Ve 22. minutě si narazili Jiří Mašek s Jiřím Patlokou a druhý jmenovaný vsítil další branku – 0:10. Ve 33. minutě se na hranici velkého vápna do míče technicky opřel Jiří Mašek a byl z toho další „vingl“ – 0:11. To bylo z první půle vše.

Ve 42. minutě přešel Jiří Patloka přes svého protivníka a opět zvyšoval skóre – 0:12. Ve 48. minutě prostřelil nekompromisně Jiří Patloka vše, co mu stálo v cestě – 0:13. V 53. minutě vysunul křižný pasem Zdeněk Jaroš Jakuba Kiefera, který se následně skvěle prosadil – 0:14. V 55. minutě měl velkou šanci střídající Vojtěch Kříž, ale z malého vápna nedal. V 57. minutě založil další brankovou akci Jaroslav Valík, nahrál Zdeňkovi Jarošovi, jenž pasem vysunul kapitána Jiřího Maška a ten se opět nemýlil – 0:15. V 61. minutě vybídl ke skórování Jiří Patloka Jiřího Maška a bylo to 0:16. V 65. minutě proměnil Jiří Mašek další výbornou přihrávku od Jakuba Fouska – 0:17. V 67. minutě se trefil také „nahrávač“ Zdeněk Jaroš, asistenci si připsal Jiří Patloka – 0:18. V 69. minutě zahrával rohový kop Jiří Patloka a našel přesně hlavu Jakuba Mičánka, který se nemýlil a stal se tak střelcem první i poslední branky utkání – 0:19. Jak už jsem předeslal, to bylo z utkání vše.

Sumasumárum: Utkání mělo jednoznačný průběh především proto, že Hrušovany nastoupily pouze v 9 hráčích. Velká pochvala patří našim fanynkám (maminkám hráčů), které vytvořily pro naše hráče skvělou atmosféru. Vůbec si myslím, že by rodiče měly svoje ratolesti daleko více podporovat. Málem došlo i na rvačku mezi maminkami domácích a hostí, nakonec se však emoce vyřešily samy.

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář