Jdi na obsah Jdi na menu
 


KETKOVICE - DOLNÍ LOUČKY 2:3 (0:1), 24. 5. 2009

24. 5. 2009

Naše branky: Jiří Patloka 0:1, Jiří Mašek 2:2, Jiří Mašek 2:3

Sestava: Adam Dvořák - Vojtěch Divácký, Radek Bednář, Jakub Halas, Zdeněk Jaroš - Ondřej Halas, Jiří Mašek, Jiří Patloka, Jakub Fousek - Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - další náhradníci - Jakub Kiefer, Aleš Borkovec, Pavel Pololáník

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 24. 5. 2009 od 14,30 hod., nastoupili naši žáciderby na horké půdě týmu Ketkovice. Jednalo se o další prestižní duel, kde domácí Ketkovice chtěly našemu týmu vrátit podzimní porážku z našeho hřiště v poměru 1:3.

Domácí Ketkovice začaly velmi dobře a ihned od úvodních minut nás zatlačily k naší brance. Využívali skvěle křídelních postupů, ale naše obrana odolávala. Náš tým zpočátku hrál pouze na brejky. Jednoho z nich v 17. minutě využil a v naši vedoucí branku přetavil Jiří Patloka, jenž vypálil z velkého vápna přesně k tyči – 0:1. Hra probíhala stále dle stejného scénáře, Ketkovice hrály, měly mírný tlak, ale naše obrana byla bezchybná a s přehledem sbírala centry domácího týmu. V průběhu první půle předvedl dva perfektní zákroky Adam Dvořák. Do kabin se tedy šlo za velmi příznivého stavu 1:0 pro naše mužstvo.

 Domácí opět začali převahou a byli nebezpečnější. Ve 42. minutě předvedly Ketkovice perfektní akci a zatažený míč vrátil zpět na vápno domácí křídelník a následná střela k tyči se chytat ani nedala – 1:1. Naši hráči byli zaskočeni a oproti utkání s Domašovem hráli hodně zakřiknutě. Ketkovice pokračovaly ve velkém stylu a přišla 56. minuta a trestný kop domácích, míč zamířil do našeho vápna, kde Ketkovický útočník přehodil Adama Dvořáka – 2:1. V 58. minutě centroval do velkého vápna soupeře Radek Bednář a důrazný Jiří Mašek přetlačil v souboji domácího brankáře a nekompromisně vyrovnal – 2:2. Od té chvíle jakoby našim borcům narostla křídla a byli hodně vidět, přehrávali domácí hráče, až přišla 65. minuta. Jiří Patloka kolmo vysunul Jiřího Maška a ten se v soubojích sám proti brankáři většinou nemýlí – 2:3. Vzápětí měl ještě slibnou příležitost střídající Jakub Kiefer, ale neproměnil. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak vezeme z Ketkovického pažitu cenné 3 body.

Sumasumárum: Naši borci sice nepodali takový výkon jako minulý týden proti Domašovu, ale i přes převahu domácího týmu dokázali naplno bodovat. Především vyzdvihuji výkon důrazného Jiřího Maška, který se podepsal pod všechny naše dnešní body. Borci gratuluji a jen tak dále.

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář