Jdi na obsah Jdi na menu
 


KETKOVICE - DOLNÍ LOUČKY 3:3 (1:1) 28. 10. 2007

28. 10. 2007

V neděli, 28. 10. 2007 ve 12,00 hod., nastoupili naši žáci k poslednímu mistrovskému utkání letošní podzimní části sezóny 2007/08 na hřišti třetího týmu tabulky a loňského vítěze soutěže - týmu Ketkovice. Do utkání jsme šli se dvěma cíly. Vyhrát a udržet i v posledním utkání čisté konto.

Ovšem zápas se začal vyvíjet naprosto jinak. Už ve druhé minutě vyrobila naše obrana obrovskou hrubku a na brankáře Jindřicha Borkovce se řítil sám útočník Ketkovic. Po jeho chybném vyběhnutí nebyl problém pro útočníka domácích skórovat - 1:0. Byla to veliká sprcha po sezóně, ve které náš tým byl dosud suverénem. Dosti dlouho trvalo, než se naši hráči otřepali a začali se opět dostávat do hry. Do této chvíle domácí na hřišti kralovali. V 18. minutě rozehrál skvěle Dominik Martinek na Lukáše Válka, který využil svoji rychlost a poté tvrdě pálil. Míč se však odrazil jenom od tyče k úplně volnému Jiřímu Patlokovi a ten vyrovnal - 1:1. Od této chvíle jsme převzali taktovku utkáni my a dvojice David Hanák s Jiřím Maškem po svých kombinacích vysílali do rychlých úniků Lukáše Válka, kterého však vždy včas dokázala zastavit Ketkovická obrana. Ve 20. minutě sám jmenovaný tvrdě pálil, ale jeho střela jen těsně minula cíl. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, ale my jsme působili lepším dojmem. Ve 33. minutě jsme se po krásné kombinaci Davida Hanáka, Jiřího Maška a Dominika Martinka dostali do veliké příležitosti, ale poslední jmenovaný šanci neproměnil. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu - 1:1.

Do druhé půle jsme vstoupili lépe my. Ve 39. minutě vyslal výborně hrající Jiří Mašek kolmici na Lukáše Válka, který nedal domácímu brankáři šanci - 1:2. Od této chvíle jako by se vytratila naše souhra a domácí přebírali otěže utkání. Ketkovice začali nakopávat dlouhé míče za naši obranu, což nám dělalo značné potíže. Měli i několik šancí, ale tyto naštěstí nedokázali proměnit. Ve 46. minutě měli domácí obrovskou šanci, kterou však Jindřich Borkovec bravurně chytil a dokázal tak, že čisté konto nebylo náhodou. V 54. minutě se již však Ketkovice mohli radovat. Po individuální akci vypálil z velkého vápna domácí záložník a bylo vyrovnáno - 2:2. Domácí byli na koni a valili na nás jeden útok za druhým. Deset minut před koncem zahrávali rohový kop, na který si krásně sběhl Ketkovický hráč a poslal hlavou domácí do vedení - 3:2. I po této brance domácí nebyli uspokojeni a mírně nás tlačili. Posledních 5 minut však patřilo nám. Nejdříve v 65. minutě spálil tutovou šanci Dominik Martinek ale o dvě minuty později se již nemýlil. Po centru zprava se dostal k míči opět Dominik a pod padajícím brankářem domácích vyrovnal - 3:3. Do konce utkání se již stav nezměnil.

Sumasumárum: Utkání mělo několik různých pasáží, v nichž dominoval jeden či onen tým. Myslím, že tento zápas měl svoji kvalitu a dokazoval, že hrají dvě nejlepší mužstva v soutěži. Oba týmy zde ukázali několik krásných kombinací a nechyběly ani branky. Myslím, že nakonec remíza je spravedlivá pro oba týmy a našim žákům můžeme gratulovat, protože se stali MISTRY PODZIMU.

a

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vyrovnání na 3:3

(Sid, 29. 10. 2007 7:54)

Po zápase (a ještě doma) jsem vyslechl nazlobená slova na Nikiho vyrovnávací branku. Údajně tam byl několikametrový offside. Nemůžu ze svého místa posoudit a taky už to teď nic neřeší. Ale pokud to tak bylo, je mi tím našich kluků líto. Holt jsme ty body ztratili tím, že náš útočník nedal tutovku, když šel sám na gólmana a mohli jsme zvýšit na dvoubrankový rozdíl.
Snad odehrajeme jaro v plné sestavě a ještě zaútočíme na medailové pozice v tabulce.
Nic si z toho Jindro nedělej, každá série jednou končí, na tom bodu co jste si odvezli máš obrovskou zásluhu.

Gratulace

(MaŠ, 29. 10. 2007 0:03)

K velmi dobrému výsledku. Čekal jsem velmi těžké utkání a jak jsem slyšel a jak zde čtu příspěvek od Zdeny, tak se to jenom potvrdilo. Bod z Ketkovic je cenný a Vám všem gratuluji k podzimnímu mistu !!! Užijte si to !!!

xxx

(Sid, 28. 10. 2007 21:12)

Kluci musím vám pogratulovat k bodu, který jste od nás odvezli. Bohužel jste nám tím dva body vzali a v tomto zápase jsme si je asi zasloužili víc (podle nás). Přesto si myslím, že to byl velmi hezký fotbal, a to oboustraně. Na každé straně je několik hráčů, kteří hodně vyčnívají, průměr který bojuje co to jde a omladina, která se teprve učí. Upřímně řečeno jsem čekal, že nás podle dosavadních výsledků přehrajete.

Nevadi

(Boban, 28. 10. 2007 17:28)

Kluci nevadi, jednou to muselo prijit, ze obdrzite branku, nebo stratite nejaky body, dulezity je, ze jste neprohrali.

...

(Leoš(KAKA), 28. 10. 2007 16:54)

Myslím že to bylo 3:3,jestli se nepletu!!!!