Jdi na obsah Jdi na menu
 


MLADŠÍ ŽÁCI - TAŤKOVÉ 6:2 (2:0), 22. 6. 2013

23. 6. 2013

Branky: Tomáš Martinek 3x, Jan Konečný 2x, Marek Vykypěl - Radim Kučera, Marek Haman

Sestava mladších žáků: Martin Humpolec - Radek Štěpánek, Ondřej Soukup, Jiří Humpolec - David Haman, Jan Konečný, Martin Caudr - Tomáš Martinek - Igor Kučera, Patrik Soukup, Marek Vykypěl, Petr Zedník, Libor Veselý, Pavel Málek, Patrik Suchánek

Sestava tatínků: Jiří Humpolec - Jiří Suchánek, Radim Kučera, Josef Kučera, Libor Veselý, p. Mader, Libor Štěpánek, Iva Humpolcová, Kateřina Hamanová, Kateřina Veselá, Michaela Konečná, Pavel Soukup, Marek Haman

Fotogalerie z utkání

V tomto utkání vyzvali naši úspěšní mladší žáci své tatínky a sourozence a bylo se na co dívat. Celé utkání byl náš tým žáků lepší, ale i taťínkové předváděli parádní kousky. Po pár minutách zahrávali naši žáci pokutový kop, ale Honza Konečný trefil jen tyč. První branku vstřelil Honza Konečný a dostal tak žáky do vedení. Za chvíli po rohovém kopu skóroval kolenem Mara Vykypěl a dal tak konečnou podobu poločasovému výsledku - 2:0. Ještě jednu příležitost měl do poločasu Honzík Konečný, ale razítkoval jen tyč.

Ve druhém poločase ale udeřil tým Tatínků, Radim Kučera prošel po pravé straně a střelou zdálky prostřelil Marťase Humpolce - 2:1. Za nedlouho se nadechl k velkému sólu Marek Haman a krásnou střelou levačkou k levé tyči vyrovnal - 2:2. Poté však začal úřadovat "zabiják" Tom Martinek a hattrickem během asi 10 minut rozhodl zápas, servíroval mu vždy Honzík Konečný - 5:2. Těsně před koncem utekl po své pravé straně Davča Haman, trefil tyč, ale odražený míč poklidil pohotově do branky kapitán Honzík Konečný - 6:2.

Mnoho diváků se parádním utkáním bavilo a toto celé bylo fajn zakončením letošní fotbalové sezóny 2012/13. Utkání vedl bezchybně pískající rozhodčí Miloš Hošek alias Ravanelli a rozdal 2 červené karty - Liboru Štěpánkovi a Pavlu Soukupovi.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář