Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 0:10 (0:6), 14. 4. 2007

14. 4. 2007

Dne 14. 4. 2007 v 10,00 hod. sehrálo naše žákovské mužstvo svoje první jarní mistrovské utkání na hřišti posledního týmu tabulky - Nové Vsi.

Zápas probíhal jednoznačně pod taktovkou našeho mužstva, které domácí hráče téměř k ničemu nepustilo. Ze středu pole tradičně režíroval naši hru středopolař Kryštof Večeřa, který rozdával míče a hojně se i střelecky činil. Vsítil dohromady čtyři branky, na několik dalších přihrál a vymyslel další přihrávky a šance. Mezi oběma týmy byl viditelný rozdíl třídy, naši hráči to potvrdili, avšak náš trenér Alois Procházka měl k výkonům některých hráčů připomínky. Zbytečně moc jsme zahušťovali středový prostor, kazili jsme přihrávky a z toho je třeba se poučit do dalších bojů.

Sumasumárum: Povinné vítězství je splněno, zároveň jsme vylepšili svoje skóre a teď je nutno se dobře připravovat na další protivníky, protože ti už nebudou "papíroví" tak, jako mužstvo z Nové Vsi.

a

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(MaŠ, 14. 4. 2007 13:25)

Kluci gratuluji Vám k úspěšnému vstupu do jarní části sezóny.