NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 2:6 (1:3), 28. 10. 2009

28. 10. 2009

Naše branky: Jiří Mašek 0:1, Jiří Mašek 0:2, Jiří Mašek 1:3, Jiří Mašek 2:4, Jiří Patloka 2:5, Jiří Mašek 2:6

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jakub Mičánek, Jiří Mašek, Lukáš Jáchim - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Pavel Pololáník, Jaroslav Valík (hráno v 10-ti hráčích)

Ve středu, 28. 10. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti Nové Vsi. Chtěli jsme potvrdit dobrou formu z posledních utkání, ale opět jsme se museli potýkat s malým počtem hráčů. V Nové Vsi jsme hráli pouze v 10-ti.

Ale i přesto jsme začali velmi aktivně a už ve 4. minutě vybojoval míč Jiří Patloka, vysunul svého jmenovce Maška a ten z malého vápna zakončoval nekompromisně pod břevno – 0:1. V 8. minutě vymysleli skvělou akci Jiří Patloka a Jaroslav Valík, druhý jmenovaný narazil Patlokovi, ale ten bohužel minul branku domácích. V 10. minutě zachytil výborně špatný odkop domácího brankáře Pavel Pololáník, nahrál Jaroslavu Valíkovi, avšak ten prostřelit gólmana nedokázal. Ve 12. minutě nahrál po autovém vhazování Jiří Patloka Jiřímu Maškovi, ale ten v jasné pozici nedal. V 17. minutě si zaběhl Jiří Mašek na nádherný centr za obranu, ale sám proti brankáři Nové Vsi neuspěl. O minutu později se již Jiří Mašek nemýlil a z velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Ve 26. minutě se domácí z ojedinělého protiútoku dočkali a korigovali výsledek – 1:2. Ve 34. minutě vysunul Ondřej Halas našeho kapitána Jiřího Maška a ten nás opět dostal do dvoubrankového vedení – 1:3. Takovýmto výsledkem také skončila první půle.

Nová Ves vstoupila do druhé půle velmi dobře a hned ve 37. minutě skórovala – 2:3. V prvních dvaceti minutách jsme měli velkou převahu, ale dvě tutovky Jiřího Maška a jedna Pavla Pololáníka neskončili v domácí síti. V 55. minutě předvedl mistrovský kousek Jiří Mašek, když vybojoval míč na vlastní půli, poté přešel půl hřiště až před samotného brankáře a nedal mu šanci – 2:4. V 57. minutě se po centru Ondřeje Halase odrazil míč k Jiřímu Patlokovi, který napřáhl ze 17-ti metrů a trefil přesně horní růžek Novoveské statyně – 2:5. V 60. minutě se vyznamenal Vojtěch Divácký, který zlikvidoval jasnou příležitost domácích – dorážku ze 3-metrů. V 68. minutě se dostal ještě do velké šance Jakub Kiefer, jenž pálil asi ze 6-ti metrů, míč však včas zablokoval domácí obránce. V 69. minutě zahrával rohový kop Jiří Patloka a Jiří Mašek svojí pátou brankou v utkání pečetil výsledek – 2:6.

Sumasumárum: I přesto, že jsme opět měli početní deficit, tak jsme dokázali dnešní důležité utkání zvládnout. Naši kluci vyhráli naprosto zaslouženě, když domácí fotbalisty přehráli po všech stránkách. Jen tak dál a v neděli proti Domašovu to samé. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!