Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 1:16 (1:11), 3. 5. 2008

3. 5. 2008

sobotu, 3. 5. 200810,00 hod., sehráli naši žáci svoje další mistrovské utkání na hřišti posledního týmu tabulky – Nové Vsi. Před utkáním bylo skoro jasné, že dnes to bude jen a jen otázka skóre. A taky se tak i dělo.

Ihned v 1. minutě utekl po pravé straně Ondřej Svoboda, poslal centr zpět na velké vápno, zde ho zpracoval Jiří Mašek a střelou k tyči nedal šanci domácímu brankáři – 0:1. V 5. minutě měli naši fotbalisté dvě slibné příležitosti, které však zůstaly neproměněny. V 7. minutě skvěle zakombinovali Jiří MašekLukášem Válkem a celá akce byla přetavena ve skvělý gól druhého jmenovaného – 0:2. V 9. minutě krásně vysunul Jiří Mašek opět Lukáše Válka, který opět nechytatelně zakončil – 0:3. Chybu při autovém vhazování využil opět Lukáš Válek a zvýšil tak v 11. minutě na 0:4. V 15. minutě potrestal Radek Zedník špatný výhoz domácího brankáře a zvýšil tak skóre na 0:5 pro naše mužstvo. V 18. minutě se úspěšně opřel do střely z vápna Lukáš Válek a bylo to již 0:6. Další branku přidal ve 20. minutě střelou z malého vápna Jiří Mašek – 0:7. Do konce první půle měli i nadále naši hráči výraznou herní převahu, kterou přetavili v další 3 branky. Ty stříleli postupně – Ondřej Svoboda, Lukáš Válek a Jiří Mašek. Domácí dokázali vstřelit čestný úspěch a snižovali tak střelou ze vzdálenosti penalty na 1:9. Poločas tedy skončil drtivě v poměru 1:11.

Do druhé půle se rozhodl trenér Alois Procházka stáhnout dosavadního nejlepšího střelce, Lukáše Válka a místo něho nastoupil Vojtěch Divácký. Ve 40. minutě odešel také stoper Ondřej Borkovec a nahradil ho jeho jmenovec Aleš. I tak ale hra probíhala dle stejného scénáře, naši útočili a jasně domácí borce přehrávali. Ve 38. minutě střelil svoji první branku v sezóně Jakub Halas a bylo to 1:12. Ve 45. minutě opět zvyšoval skóre po krásné akci Jaroslav Valík – 1:13. V 53. minutě si několikrát narazil míč se spoluhráči Jiří Mašek a sám poté nekompromisní střelou zakončil – 1:14. V 61. minutě se dostal do výborné šance po našem výrazném přečíslení Vojtěch Divácký a i on byl úspěšný. Svojí první brankou v sezóně zvýšil náš náskok na 1:15. Poslední branku v utkání a svoji 5. dnes vstřelil a celé utkání takto zapečetil Jiří Mašek. Konečné skóre se tedy zastavilo na 1:16.

Sumasumárum: Odevzdaný soupeř nebyl pro náš tým žádnou velkou prověrkou, ale alespoň jsme ukořistili povinné 3 body. Pozitivem bylo, že se prosadili i ti nejmladší. Velkým negativen zůstává přístup některých hráčů základní sestavy. Konkrétně kapitán Ladislav Slezák a David Hanák bez omluvy k utkání neodjeli !!!

MaŠ (informace od trenéra Aloise Procházky)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re všichni !!

(Magor, 3. 5. 2008 16:38)

Přidávám se taky ke gratulacím,jak vám to vydrží !!

Gratulace

(MaŠ, 3. 5. 2008 15:36)

I já se připojuji ke gratulaci k této kanonádě, jen tak dál kluci ...

Super výsledek!!!!

(MilZed, 3. 5. 2008 12:00)

tak to je mazec 16:1...blahopreju vam ae nas ste stejnak neprekonali