Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ VES - DOLNÍ LOUČKY 0:4 (0:1), 6. 9. 2008

6. 9. 2008

Naše branky: Jiří Mašek 0:1, Ladislav Slezák 0:2, Lukáš Jáchim 0:3, Jiří Mašek 0:4

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jiří Mašek, Zdeněk Slavíček - Ondřej Halas, Aleš Borkovec, Jiří Patloka, Vojtěch Divácký - Jakub Kiefer, Jaroslav Valík - náhradník - Lukáš Jáchim

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

V sobotu, 6. 9. 2008 ve 14,00 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti týmu Nová Ves. Tato po dvou letech v prvním kole letošní sezóny překvapila, když vyhrála na hřišti Veverských Knínic a čekalo se, zda nenaváže na tento úspěšný výsledek i ve druhém kole.

Naši žáci však nenechali nic náhodě a již od začátku utkání dokazovali, že jsou favoritem. V prvním poločase si dokázali vytvořit hned několik slibných příležitostí, ale tyto bohužel nedokázali přetavit v branky. Domácí fotbalisté se dostávali na dostřel naší svatyně jen sporadicky a tak jedinou branku první půle zařídil krásnou střelou náš Jiří Mašek - 0:1.

Domácí se sice pokusili ve druhé půli vyrovnat, ale obraz hry se od té první prakticky nelišil. Naši dobře kombinovali a vytvářeli si hezké příležitosti, které však často končily buď nepřesným zakončením, nebo v náruči domácího brankáře. Nakonec jsme se však dočkali a po brankách kapitána Ladislava Slezáka, Lukáše Jáchima a podruhé v utkání Jiřího Maška se konečné skóre zastavilo na výsledku 0:4 pro Dolní Loučky.

Sumasumárum: Předvedená hra našich žáků sice nebyla ideální, jelikož chybělo hned několik opor základní sestavy, ale i přesto může být trenér spokojen se ziskem dalších 3 bodů a čistým štítem Adama Dvořáka. V dalším utkání však přijíždí na naše hřiště tým Říčanů a to bude konečně soupeř, který by měl skutečně prověřit, jak že na tom ti naši žáci jsou.

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Supr

(MaŠ, 7. 9. 2008 22:25)

Kluci, myslím, že jste udělali další výborný výsledek a opět s nulou. Skvělé, jen tak dál !!!