Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRŠTICE - DOLNÍ LOUČKY 0:3 (0:1), 17. 10. 2009

17. 10. 2009

Naše branky: Pavel Pololáník 0:1, Jiří Mašek 0:2, Jiří Patloka 0:3

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Lukáš Jáchim - Ondřej Halas, Jiří Mašek, Jiří Patoloka - Jiří Vailand, Pavel Pololáník, Vojtěch Kříž - další náhradníci - Martin Caudr, Jan Konečný, Dominik Suchánek

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 17. 10. 2009 od 13,00 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti v Radosticíchdomácím týmem Prštic. I dnes byl problém s marodkou, zaskočit tedy museli hned 4 hráči z naší přípravky.

Utkání začalo vyrovnaně, ale postupem času začali naši fotbalisté přebírat iniciativu. Ve 12. minutě zahrával Jiří Patloka rohový kop, který prošel celým malým vápnem domácích a Pavel Pololáník kolenem dostal náš tým do vedení – 0:1. V rozmezí mezi 15. a 18. minutou stříleli naši kluci 3x z velkého vápna, ale vždy chyběla razance. O několik minut později se dostal po nahrávkách Jiřího Maška dvakrát sám před brankáře Jiří Patloka, poprvé nastřelil domácího brankáře, podruhé přestřelil Prštickou svatyni. Těsně před koncem první půle si oba aktéři svoji roli prohodili, Jiří Patloka vysunul do skvělé pozice Jiřího Maška, ale ten bohužel přestřelil. Trenér našeho mužstva Alois Procházka s prvním poločasem však spokojen příliš nebyl.

Ve 40. minutě vybojoval míč Jiří Patloka, nahrál Jiřímu Maškovi, jenž přešel přes domácího stopera a tentokráte se nemýlil – 0:2. O několik okamžiků později se dvakrát zastřeloval z pozice velkého čtverce Jiří Mašek, ale jeho střely končily těsně vedle domácí branky. Ve 48. minutě si několikrát narazili míč Jirkové Mašek a Patloka a druhý jmenovaný se dostal až před domácího gólmana, kterého nekompromisně prostřelil – 0:3. V 52. minutě se dostali domácí snad do jediné výraznější šance, když se po centru zprava dostal k zakončení Prštický útočník, naštěstí pro nás přestřelil. V 55. minutě opět pálil aktivní Jiří Mašek zdálky, ale domácí brankář byl na místě. V 60. minutě poslal dlouhý míč do křídla Jiří Mašek na Martina Caudra, jenž zakončil levačkou těsně vedle. Do konce utkání se již nic závažného nestalo.

Sumasumárum: Konečně kluci, skvělé body !!! Velkou pochvalu od trenéra dostává celý tým za bojovnost. Především vyzdvihl snaživé výkony našich hráčů přípravky v čele s Martinem Caudrem. Jen tak dále naše omladino !!! SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář