Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘÍČANY - DOLNÍ LOUČKY 1:0 (1:0), 2. 6. 2007

2. 6. 2007

Dne 2. 6. 2007 v 10,00 hod., sehrálo naše žákovské mužstvo další mistrovské utkání na hřišti 4. týmu tabulky. Jednalo se tak o přímý souboj o 3. místo v naší soutěži. Podzimní utkání skončilo na našem hřišti spravedlivou remízou 3:3, což naznačovalo, že se bude jednat o velice těžké utkání.

Od úvodního hvizdu bylo na domácích znát, že chtějí minimálně bod. Dosti často hrozili a od počátku naše hráče přehrávali. Měli i šance, ale náš brankář Jindřich Borkovec nás bravurními zákroky podržel. V utkání nám chyběli 3 hráči základní sestavy, což se projevilo nejistými zákroky obrany. Po jednom špatném odkopu našeho stopera ve 20. minutě mohli domácí slavit - 1:0. Ihned vzápětí se naši rychle otřepali a po rychlé akci se dostal ke střele Kryštof Večeřa, brankář domácích však skvěle vyrazil na rohový kop. Chvíli před odchodem do kabin ještě znovu zahrozil, dnes náš nejlepší hráč, Kryštof Večeřa, ale domácí brankář perfektně vychytal jeho střelu. Na konci ještě dostal za "napovídání rozhodčímu" žlutou kartu Jan Kožina a do kabin jsme šli s jednobrankovým mankem.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem minimálně vyrovnat a hra se tomu také hodně podobala. Hned na úvod se dostal do velké příležitosti po krásné nahrávce od Kryštofa Večeři František Pestr, ale bohužel neproměnil. V tuto dobu jsme byli lepším týmem, ale domácí stále hrozili z brejkových situací. Po nebezpečném rohovém kopu domácích v 55. minutě odvraceli ve skrumáži hlavou Dominik Martinek a následně i Ondřej Borkovec. Minutu poté fauloval v nebezpečné vzdálenosti Jan Kožina a nádherně zahraný trestný kop domácích vytěsnil na roh opět náš brankář. Blížil se konec zápasu a někteří naši hráči již neměli sílu, takže jenom odkopávali míče. Závěrečný hvizd přišel o 2 minuty dříve, když se právě chystal opřít do střely Kryštof Večeřa. Od pana rozhodčího to bylo velice nekorektní a naši hráči již podruhé za sebou nedokázali skórovat !

Sumasumárum: Naši hráči se sice velice snažili, ale domácí dnes byli lepší a zaslouženě vyhráli. Dobrý výkon předvedl především Kryštof Večeřa, ale dnes mu chyběli další hráči. Chyběla nám lepší mezihra a v závěru jsme již neměli síly k tomu, abychom se o bod dokázali porvat. Přenechali jsme tak 3. místo právě týmu ŘíčanVěříme, že v posledním domácím zápase s Veverskými Knínicemi předvedeme lepší výkon.

a

MaŠ (ve spolupráci s nikim)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro niki

(MaŠ, 4. 6. 2007 7:58)

Vás bylo jenom 11 ? Pokud ne, tak mi napiš i jména náhradníků ;)