Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘÍČANY - DOLNÍ LOUČKY 1:0 (1:0), 3. 10. 2009

3. 10. 2009

Sestava: Vojtěch Divácký - Jaroslav Valík, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Ondřej Halas - Jakub Kiefer, Jiří Mašek, Jiří Patloka - Jiří Vailand, Pavel Pololáník (hrálo se opět pouze v 10-ti)

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

sobotu, 3. 10. 2009 od 13,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti týmu Říčany. Domácí fotbalisté sice patří ke špičce soutěže, ale naši kluci chtěli dovézt nějaký ten bodík. Bohužel, už se to stává u našich kluků tradicí, opět jsme nastupovali pouze v deseti bojovnících a to naše ambice značně snižovalo.

Utkání začalo aktivnější hrou domácích, naši v deseti kontrovali pouze sporadicky. V 6. minutě zahrozily Říčany poprvé, z trestného kopu však domácí střelec jen těsně minul naši branku. V 11. minutě vysunul křižnou přihrávkou Jiří Patloka Jakuba Kiefera, avšak jeho šance byla zblokována na rohový kop. V 16. minutě zahrávali domácí fotbalisté další trestný kop a tentokráte nedal domácí hráč šanci Vojtěchovi Diváckému – 1:0. Ve 33. minutě zahrály Říčany krásnou kombinační akci, když nejdříve jejich záložník vysunul do křídla útočníka, ten vrátil zpět na velké vápno a následnou superšanci zlikvidoval bravurně Vojtěch Divácký. To bylo z první půle vše.

Ve 42. minutě neuhlídal Jaroslav Valík útočníka domácích, ale ten ve velké příležitosti jen těsně minul. O tři minuty později šel ze druhé strany sám na našeho brankáře Říčanský hráč, ale Vojtěch Divácký kryl. Od 50. do 57. minuty náš tým zahrával sérii několika rohových kopů při nichž domácí dvakrát vykopávali míč z brankové čáry. V 63. minutě zlikvidoval Vojtěch Divácký v poslední chvíli skvělým zákrokem střelu domácího útočníka zpoza velkého vápna. V 65. minutě zahrávaly Říčany další trestný kop ze 16-ti metrů, tento z brankové čáry vyhlavičkoval Jiří Mašek. To bylo z tohoto utkání vše.

Sumasumárum: Díky našemu oslabení měli domácí fotbalisté značně jednodušší pozici, kterou nakonec využili ke vstřelení vítězné branky. Nebýt výborných zákroků našeho brankáře, nemuselo zůstat jen u ní. Našich 10 statečných bojovníků bojovalo na maximum, ale bohužel jedenáctý hráč opět chyběl. Sám nevím, co k tomu říct. Ostatní kluci by se měli za sebe stydět !!!

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář