Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘÍČANY - DOLNÍ LOUČKY 0:8 (0:5), 9. 9. 2007

9. 9. 2007

V neděli, dne 9. 9. 2007 v 10,30 hod., sehráli naši žáci svoje úvodní utkání na hřišti silného soupeře - týmu Říčan. V loňské sezóně naši hráči ve vzájemných zápasech dokázali uhrát pouze 1 bod za domácí remízu a respekt vzrostl po vysoké výhře Říčan v prvním kole nad Novou Vsí v poměru 15:0.

Od úvodních minut utkání bylo znát, že soupeř chce hrát útočný fotbal, ale první velkou šanci měl náš Dominik Martinek, který se dostal k samostatnému úniku. Jeho střela z velkého vápna však jen těsně minula branku domácích. Za 10 minut utekli obraně domácích Dominik Martinek a David Hanák, a druhý jmenovaný skvěle potáhl míč a nachystal tutovou šanci pro Dominika, kterému nedělalo problém zavěsit do prázdné branky - 0:1. Domácí se snažili útočit, ale jejich snahu skvěle bránila naše obrana. Po trestném kopu Jiřího Maška, který se odrazil od břevna zpět před branku domácích, zavěsil s přehledem pod horní tyč krásnou střelou Jaroslav Valík - 0:2. Od této chvíle jsme začali hodně chybovat, faulovat a sólovat. Po trestném kopu domácích se zmocnil míče Lukáš Válek, utekl po krajní čáře až před branku domácích a tvrdě a přesně zakončil od břevna - 0:3. Po 3. brance jsme hru uklidnilizačali si krásně nahrávat. Na hranici pokutového území se krásně uvolnil Jiří Mašek a jeho nechytatelná střela vymetla "pavučinku" domácí branky - 0:4. V době, kdy už se naši hráči viděli v kabinách, si domácí vytvořili výjimečný brejk a jejich velkou příležitost hasili na poslední chvíli Lukáš Válek s Ondřejem Borkovcem. Poté už pan rozhodčí ukončil první půli.

Druhou půli jsme nezačali vůbec dobře a domácí měli mírně navrch. Opět jsme začali faulovat a toho málem využil domácí kapitán, když střílel tvrdou střelou k tyči, ale brankář Jindřich Borkovec bravurně vytěsnil na rohový kop. Od té doby už toho domácí moc nevymysleli a zápas se dohrával v naší režii. Začalo to skvělým střídáním Jaroslava Valíka, kterého vystřídal Jiří Patloka. Ten po chvilce co přišel na trávník hned vstřelil branku a bylo to 0:5. V této části utkání začali faulovat domácí, ale nám se nedařilo proměňovat trestné kopy. O několik minut později se dostal do šance Dominik Martinek a svojí dnešní druhou brankou zvýšil skóre - 0:6. Po útočné snaze domácích opět získal míč Lukáš Válek a skvělým pasem našel Davida Hanáka, který obešel ve vápně domácího obránce a ten ho fauloval. Sám si postavil míč na značku penalty a nechytatelně zavěsil k tyči - 0:7. Už se blížil konec zápasu a domácí se snažili útočit, úplně vypustili obranu a toho využil Dominik Martinek, který po špatné nahrávce domácího beka běžel sám na brankáře a uzavřel skóre na 0:8. Utkání tedy skončilo tímto výsledkem a naši mladí fotbalisté si dovezli první 3 body v nové sezóně.

a

niki (korekce MaŠ)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ale....???

(KAKA, 13. 9. 2007 20:07)

Jakto že nemájí FOTKY.....??!

VELKÁ GRATULACE

(MaŠ, 9. 9. 2007 13:05)

Borci, moc jste mne překvapili, moc gratuluji a věřím, že přejedete všechny !!!