Jdi na obsah Jdi na menu
 


STŘELICE - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (2:0), 19. 4. 2009

19. 4. 2009

Sestava: Adam Dvořák - Zdeněk Jaroš, Pavel Boček, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jan Stejskal, Radek Bednář, Jiří Patloka, Ondřej Halas - Jaroslav Valík, Jakub Kiefer - náhradníci - Pavel Pololáník, Lukáš Jáchim

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 19. 4. 200910,30 hod., sehráli naši žáci první jarní mistrovské utkání na hřišti týmu Střelice. Čekal je rozhodně nelehký soupeř, kterého vloni doma na úvod soutěže porazili 2:0, ale velký rozdíl v tabulce naznačoval, že bychom snad body domů dovést měli.

Začalo se opatrně, ale ne nadlouho. V 5. minutě totiž domácí zahrávali trestný kop z hranice pokutového území a svoji šanci využili na 100% - 1:0. V 15. minutě jsme mohli vyrovnat, když Jiří Patloka vysunul Jaroslava Valíka, ten ale nedokázal prostřelit vybíhajícího brankáře domácích. V 19. minutě tak přišel další trest. Po centru z pravé strany naši obránci nebyli důrazní a Střelický útočník z malého vápna prostřelil Adama Dvořáka podruhé – 2:0. Ve 25. minutě měl další obrovskou šanci Jaroslav Valík, jenž obdržel hezký míč na velkém vápně soupeře, bohužel místo zakončení zvolil nepochopitelně ještě přihrávku, se kterou si však Střelice dokázaly poradit. Ve 30. minutě měl velkou šanci také Radek Bednář, který dostal míč až na malé vápno domácích, trefil však jenom Střelického brankáře. Z následného rohového kopu poté stejný hráč orazítkoval hlavičkou tyč. Dvě minuty před koncem první půle měl ještě velkou šanci Ondřej Halas, když po nahrávce Radka Bednáře v náběhu trefil opět jenom výborného domácího gólmana. Poločas tedy skončil vedením domácích – 2:0.

Druhý poločas začal sprchou pro naše barvy. Ihned v první minutě totiž zahrávali domácí trestný kop, který sice Adam Dvořák reflexivně vyrazil, ale na dorážku dalšího Střelického hráče neměl šanci – 3:0. Po této brance domácích jsme začali postupně přebírat iniciativu, především Radek BednářJiřím Patlokou v záložní řadě tvořili hezké kombinace. Bohužel, žádnou zásadní šanci jsme si nedokázali vytvořit. V 50. minutě měl další velkou příležitost Jaroslav Valík, ale z bezprostřední blízkosti branku domácích přestřelil. Pár závarů před domácí svatyní sice bylo, ale naši hráči nebyli tolik razantní a chyběl především důraz. Zbytek utkání jsme byli lepším týmem, ale Střelice si svůj výsledek již pohlídaly. V poslední minutě ještě mohli domácí hráči kosmeticky upravit tento jasný výsledek, ale Adam Dvořák svého protivníka perfektně vychytal.

Sumasumárum: Trenér Alois Procházka shrnul utkání velice stručně a výstižně. „Když nedáváme branky, nemůžeme vyhrávat !“ Bohužel, tento výsledek je pro nás nepříjemným překvapením.

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář