VEVERSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 1:4 (0:2), 21. 9. 2008

21. 9. 2008

Naše branky: Jiří Patloka 0:1, Pavel Boček 0:2, Jiří Patloka 0:3, Jiří Mašek 1:4

Sestava: Adam Dvořák - Zdeněk Jaroš, Ladislav Slezák, Zdeněk Slavíček - Vojtěch Divácký, Jiří Mašek, Jiří Patloka, Jaroslav Valík - Pavel Boček (Ondřej Halas), Aleš Borkovec (Jakub Kiefer) - další náhradník - Lukáš Jáchim

neděli, 21. 9. 2008 ve 13,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti posledního týmu tabulky – Veverských Knínic. Utkání jsme měli bez problémů zvládnout a udržet si tak kontakt na vedoucí tým Domašova.

Začali jsme velice dobře a už ve 3. minutě se ujali vedení po brance Jiřího Patloky, kterému přenechal míč Pavel Boček. Jiří Patloka zamířil z hranice pokutového území tvrdě po břevno domácí branky – 0:1. I nadále jsme byli hodně aktivní a po hrubce domácí obrany zvyšoval na 0:2 jistě Pavel Boček. Ve 20. minutě vypálil nádherně Jiří Mašek, ale jeho střela jen těsně minula cíl. Do konce první půle jsme byli i nadále aktivnější, ale do výraznější šance nás domácí fotbalisté nepouštěli.

Do druhého poločasu jsme vstoupili pozvolna a hrálo se především ve středu pole. Ve 44. minutě měli domácí velkou příležitost zkorigovat výsledek, když průnik jejich hráče zastavili ve velkém vápně naši obránci nedovoleně. Penaltu však domácí hráč neproměnil. Ve 48. minutě založil výborně hrající Jiří Mašek akci a vysunul přesně Jiřího Patloku, který v zakončení nezaváhal – 0:3. V 55. minutě se po ojedinělé šanci domácí přeci jen dočkali a snížili po hezké akci na 1:3. V 57. minutě se vyznamenal domácí gólman, když vychytal bravurně nájezd Jiřího Maška. V 65. minutě se však dočkal i Jiří Mašek, který obešel dva protihráče a z pozice velkého vápna přeloboval domácího brankáře – 1:4. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

Sumasumárum: I když výkon rozhodně nepatřil k těm nejvydařenějším naši kluci ovládali hru a střed pole a jistě kráčeli na ziskem tří bodů. Přidali i 4 krásné branky a my držíme palci i v dalších bojích.