VEVERSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 3:2 (0:2), 6. 9. 2009

6. 9. 2009

Naše branky: Jaroslav Valík 0:1, Jiří Mašek 0:2

Sestava: Jiří Vailand - Martin Tuček, Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Vojtěch Divácký - Jakub Kiefer, Jiří Mašek, Jiří Patloka - Ondřej Halas, Jaroslav Valík, Lukáš Jáchim - náhradnící - Pavel Pololáník, Dominik Suchánek

neděli, 6. 9. 2009 od 14,00 hod., sehráli naši žáci svoje letošní první mistrovské utkání na hřišti týmu Veverské Knínice. Naši kluci měli v prvním kole volno, takže chtěli na hřišti Knínic rozhodně uspět.

A utkání začalo velmi dobře pro naše barvy. Hned ve 2. minutě rozehrál Jiří Mašek rychle náš trestný kop do křídla na Jiřího Patloku, který vypálil, domácí brankář jeho pokus vyrazil, ale pohotový Jaroslav Valík míč vrátil zpět za jeho záda – 0:1. Netrvalo dlouho a rohový kop rozehrál Jiří Patloka, našel perfektně Jiřího Maška, jenž pohotově svojí levačkou skóroval podruhé – 0:2. Celý první poločas jsme kontrolovali hru a dokonce jsme mohli přidat ještě nějakou tu branku.

I ve druhém poločasu jsme byli mírně aktivnější a ve 36. minutě utekl po křídle Ondřej Halas, který posléze našel Jaroslava Valíka, ale ten ze vzdálenosti penalty další branku přidat nedokázal. Nedáš – dostaneš, bohužel platilo v tomto utkání na 100%. Ve 37. minutě se Veverské Knínice dostaly do brejku, který přetavili v kontaktní branku – 1:2. V 50. minutě si vybrala naše obrana svoji slabou chvilku a po její minele se podařilo domácím vyrovnat. Hra se vyrovnala a naopak domácí přebírali otěže utkání. V 67. minutě, když už to vypadalo, že utkání skončí remízou se postavil domácí hráč k trestnému kopu ze 20-ti metrů a tento dokázal proměnil – 3:2. Na tuto domácí a zároveň vítěznou branku jsme již nedokázali odpovědět, utkání tedy skončilo naší těsnou porážkou.

Sumasumárum: Bohužel, i když po většinu utkání byli naši fotbalisté lepší, nakonec štěstí a vůle domácích fotbalistů byla silnější. Je to škoda, avšak nic se neděje, budeme bojovat dál a všichni věříme, že příští týden dnešní prohru doma odčiníme. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉÉ !!!