VEVERSKÉ KNÍNICE - DOLNÍ LOUČKY 0:4 (0:2), 8. 6. 2008

8. 6. 2008

Naše branky: David Hanák 0:1 (10´), Jiří Mašek 0:2 (20´), Jiří Mašek 0:3 (46´), David Hanák 0:4 (53´)

Sestava: Jindřich Borkovec - Jakub Fousek (Pavel Boček), Ondřej Borkovec, Jakub Halas - David Hanák (Ondřej Halas), Ladislav Slezák - Lukáš Válek, Jiří Mašek, Radek Zedník - Ondřej Svoboda (Aleš Borkovec), Jiří Patloka (Jaroslav Valík)

ŽK: Ondřej Svoboda, Ondřej Borkovec

neděli, 8. 6. 2008 ve 14,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na půdě předposledního týmu tabulky – Veverských Knínic. Bylo to utkání, které mělo již kolo před koncem soutěže rozhodnout o jejich prvním místě v letošním ročníku soutěže.

Naši ihned od prvních minut dokazovali, že jsou velcí favorité a hra probíhala jednoznačně pod naší taktovkou. V 10. minutě dostal před velkým vápnem krásnou přihrávku David Hanák a zkušeně podél domácího brankáře otevřel brankový účet utkání – 0:1. Hrálo se především na půlce domácích Veverských Knínic, ale rozehrávka hodně vázla, hodně zkažených přihrávek, atd. Ve 20. minutě se k odraženému míči dostal na hranici velkého vápna Jiří Mašek a nekompromisně zakončil – 0:2. Ve 25. minutě naši dlouho obléhali domácí velké vápno, ale výsledkem byla pouze naše střela, která skončila pouze na břevnu a celou akci zakončil střelou těsně vedle David Hanák. Do kabin se tedy šlo za našeho vedení 2:0.

Druhá půle byla věrnou kopií té první. Naši hráli a domácí fotbalisté bránili. Ve 46. minutě se k trestnému kopu z hranice velkého vápna postavil Jiří Mašek a krásnou střelou od břevna zvýšil skóre – 0:3. Opět jsme hráli, opět jsme hodně kazili přihrávky, ale domácí neměli síly se zápasem cokoliv udělat. V 56. minutě chybovala domácí obrana a k míči se dostal David Hanák, který krásnou střelou „pod víko“ zapečetil výsledek utkání – 0:4. Do konce utkání jsme si již vše pohlídali a zaslouženě tak můžeme slavit letošní „mistrovský titul“.

Sumasumárum: Povinné tři body naši kluci vybojovali, výsledek ale mohl být daleko výraznější. Rozhodně však naši fotbalisté nepředvedli ideální výkon, kazili hodně přihrávek a někteří hráči opět nepředvedli to, co se od nich očekává. Úroveň utkání byla hodně průměrná a trenér mužstva se nechal slyšet, že není vůbec spokojen.