Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYSOKÉ POPOVICE - DOLNÍ LOUČKY 0:1 (0:0), 12. 10. 2008

12. 10. 2008

Naše branka: Pavel Boček 0:1

Sestava: Adam Dvořák - Jakub Fousek, Ladislav Slezák, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Zdeněk Jaroš, Jiří Mašek, Jaroslav Valík - Jakub Kiefer, Jiří Patloka, Pavel Boček - náhradníci - Lukáš Jáchim, Aleš Borkovec, Ondřej Halas

ČK: Jiří Patloka

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 12. 10. 200810,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti Vysokých Popovic. Očekával se velmi vyrovnaný boj a síly na hřišti tomu také tak odpovídaly.

úvodním dějství bylo lepší mužstvo domácích, které mohlo jít v jeho průběhu dvakrát do vedení, ale brankář Adam Dvořák náš tým hodně podržel. Naši hráči ovládali především střed pole, ale do šancí se dostávali pouze sporadicky. Jelikož toho první půle k podívání moc nepřinesla, do kabin se šlo za bezbrankového stavu – 0:0.

Druhá půle byla věrnou kopií té první a pár prokřehlých diváků fotbal dvou týmů z popředí tabulky rozhodně nezahřál. V 55. minutě přišla jediná branková akce v utkání. Založil ji Jiří Mašek, jenž vyslal do protiútoku Jakuba Kiefra, který z pravé strany ještě skvěle necentroval a pro Pavla Bočka nebyl problém z malého vápna „doklepnout“ – 0:1. V 57. minutě byl po faulu, za který obdržel žlutou kartu a za následné „remcání“ vyloučen Jiří Patloka, čímž dal možnost domácím ještě něco s výsledkem udělat. V 62. minutě měli domácí velikou příležitost, kterou jim však bravurním zákrokem zhatil vynikající Adam Dvořák. Nakonec se tak nestalo a tak po podprůměrném výkonu vezeme z Popovic všechny 3 body.

Sumář trenéra Aloise Procházky: Hra našich hráčů byla celkově slabá, kazili jsme hodně přihrávek a zaostávali jsme při odebírání míčů soupeři. Na to, že spolu hráli dva týmy z popředí tabulky, fotbal to nebyl nijak pohledný. Vyzdvihl bych výkony Zdeňka Jaroše, Adama Dvořáka, Jakuba Fouska a Vojtěcha Diváckého. Věřím, že v příštích utkáních předvedeme lepší výkony.

MaŠ (info Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(nejmenovaný rozhodčí OFS BO, 13. 10. 2008 10:40)

No pánové ukecat rozhodčího aby nepsal ČK do zápisu a pak se s tím chlubit na netu, to je fakt něco... Pan předseda komise rozhodčích Kundelius totiž všechny weby klubů OFS Brno venkov sleduje takže počítejte s tím že nejpozději do zítřka o tom bude vědět i předseda DK. Takže stejně se to provalí a bude to ještě horší.

3 body

(MaŠ, 13. 10. 2008 8:36)

Kluci nevadí, někdy i špatný výkon nosí body, tyto pro Vás jsou velice důležité, jelikož jste se udrželi krásnou 2. příčku, myslím, že to je letos stejně naše maximum, jelikož Domašov bude asi v letošní sezóně velkým suverénem.

.....

(J.P., 12. 10. 2008 19:51)

su blbec sem to komentoval jednu sem dostal za faul a druhou za keci su vul

Červená

(..., 12. 10. 2008 19:50)

Prvně zfauloval hráče a pak " kéroval " do rozhodčího,.... Taky vůl..

supr výhra jako výhra!

(Magor, 12. 10. 2008 18:25)

Zajimavý výsledek jentak dál !!!

Red?

(MilZed, 12. 10. 2008 18:07)

Za co ji dostal??

Červená

(..., 12. 10. 2008 13:45)

Jiří Patloka, gratuluji k červené kartě, a máš štěstí, že ti ju rozhodčí nezapsal do zápisu, jinak by si měl STOPKU!! Kkt!