Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYSOKÉ POPOVICE - DOLNÍ LOUČKY 0:6 (0:2), 30. 9. 2007

30. 9. 2007

V neděli, dne 30. 9. 2007 v 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti týmu Vysoké Popovice. Dle našich dosavadních výsledků jsme byli jasnými favority a proto také nikdo neočekával nic jiného než 3 body a potvrzení vedoucí pozice v celkové tabulce.

V prvním poločase se hrálo prakticky jenom na jednu branku a bylo jenom otázkou času, kdy jedna z množství našich šancí skončí v brance domácích Vysokých Popovic. V 15. minutě utekl po pravé straně Lukáš Válek, vniknul do vápna domácích a jeho centrovaný míč si nešťastně srazil do vlastní sítě domácí obránce - 0:1. Pokračovali jsme v nátlakové hře a po několika minutách poslal centr z pravé strany Radek Zedník, našel Jiřího Patloku a ten nekompromisně skóroval - 0:2. Hra do konce poločasu probíhala dle nastaveného scénáře, ale domácí z brejků také několikrát zahrozili. Vzniklé situace ale skvěle vyřešili buď stoper Ondřej Borkovec a nebo brankář Jindřich Borkovec. Do kabin se tedy odcházelo za našeho vedení 2:0.

Do druhé půle jsme vstoupili v podobném duchu, ale branka domácích byla jako zakletá. Veškeré naše šance likvidoval domácí brankář, nebo nám byla branka malá. Domácí se více dostali do hry a několikrát nebezpečně zahrozili. Opět ale naše obrana a brankář Jindřich Borkovec situace skvěle řešili. Do konce zápasu chybělo 15 minut a my jsme započali náš skvělý finiš. Nejdříve se do šance dostal Lukáš Válek a skvěle ji proměnil - 0:3. V 63. minutě završil stejný hráč svůj dnešní hattrick a potvrdil naše vedení - 0:4. Do konce zápasu jsme vyvinuli velký tlak, který vyústil v naši 5., resp. 6. branku. Postupně se trefili v 67. minutě Jiří Mašek a skóre utkání zapečetil v 69. minutě svojí 4. brankou Lukáš Válek - 0:6.

Sumář trenéra Aloise Procházky:

S předvedenou hrou nejsem spokojen. Hra nebyla dobrá, dělali jsme mnoho stejných chyb, které nás provází už několikátý zápas. Krajní záložníci nehrají to co mají, chybí centry z křídel. Hráči jsou nedůrazní a pozdě přistupují k soupeři. Během utkání ale bylo i několik hezkých kombinací, ale to je hodně málo proti tomuto a 3 předchozím soupeřům. Tyto bychom měli přehrát hlavně kombinační hrou !!! Hold hodně řečí na tréninku, ale v zápasech skutek utek. Je nutné přidat na disciplíně na tréninku a věřím, že výsledek přijde v krátkém sledu.

a

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mno

(niki, 3. 10. 2007 11:17)

byl to slabý soupeř ale hannis je good hráč a chcem aby za nás hrál vyhrálo se a to je důležitý kdyby nás bylo málo tak by si trenér uvědomil že potřebujem všechny a né aby nám řekl ať sem doběhne

Jak se Vám hrálo?

(Pasr, 2. 10. 2007 13:19)

Hoši jak se Vám hrálo, když jste v týmu neměli oporu týmu Davida Hanáka?

Vyhrajeme

(Marco Materazzi, 30. 9. 2007 21:01)

Zbraslav musime i budeme chtit porazit takže se mame(te)na co těšit...

Ještě jednou moc gratuluji

(MaŠ, 30. 9. 2007 20:54)

Moc Vám držím palce, aby jste v klíčovém zápase příští týden proti Zbraslavi uspěli !!! Čeká nás neděle plná "šlágrů" !!!

Macku

(niki, 30. 9. 2007 20:41)

moc díky Máco dneska ste měli tzaky čisty konto

Gratulace

(MaŠ, 30. 9. 2007 12:24)

Kluci gratuluji, k dalšímu cennému vítězství. Cenním si hlavně další vychytané nuly. Jste moc šikovní !!! Jen tak dále !!!

Noooo

(KAKA, 30. 9. 2007 9:37)

Moc jim nevěřím ale moc jim fandím!!!!!!!!