Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZBRASLAV - DOLNÍ LOUČKY 3:0 (0:0), 27. 5. 2007

27. 5. 2007

Dne 27. 5. 2007 sehrálo naše žákovské mužstvo další mistrovské utkání na hřišti týmu Zbraslav. V podzimním utkání jsme dokázali vyhrát na domácím trávníku 3:0 a podobný výsledek jsme chtěli napodobit i dnes.

Od začátku utkání domácí naznačili, že rozhodně nechtějí hrát "druhé housle" a přehrávali naše hráče takřka na všech postech. Po počátečním rozkoukávání se naši osmělili a začali si vytvářet střelecké příležitosti. Bohužel tyto řešili nepřesně, nebo je domácí brankář vychytal. Většina 1. poločasu se odehrávala ve středu pole a do kabin se šlo tedy s bezbrankovou remízou.

Ve druhé půli domácí přidali a ihned ve 48. minutě utekl po pravém křídle domácí útočník, tvrdě vystřelil, brankář Jindřich Borkovec míč vyrazil, ale ten se bohužel odrazil od našeho obránce zpět do naší branky - 1:0. Domácí začali více a více tlačit a asi v 55. minutě zvýšili svůj náskok už na 2:0. To když utekl našim zadákům střední útočník a pohodlně podél našeho brankáře skóroval. Poté naši přidali na aktivitě a vytvořili si několik slibných příležitostí. Bohužel ani Dominik Martinek ani Kryštof Večeřa neměli v zakončení štěstí. Do konce zápasu zbývalo už jen asi 5 minut a domácí opět vyrazili po pravém křídle do útoku. Křídelník nacentroval a nejmenší z hráčů na trávníků, domácí útočník, pohodlně hlavou zapečetil výsledek na konečných 3:0 pro Zbraslav.

Sumasumárum: Domácí zaslouženě vyhráli a dá se říct, že celý zápas měli ve svojí režii. Přehrávali naše fotbalisty prakticky na všech postech a my si z toho musíme vzít ponaučení do dalších zápasů. Věřme, že budou úspěšnější než ten dnešní.

a

MaŠ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

njn

(niki, 1. 6. 2007 13:53)

měli lepší hráče než my bylo to poznat zdálo se nám, že tam měli pár hráčů z dorostu