ZBRASLAV - DOLNÍ LOUČKY 2:3 (1:2), 20. 9. 2009

20. 9. 2009

Naše branky: Pavel Pololáník 0:1, Jiří Mašek 0:2, Jiří Mašek 2:3

Sestava: Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Zdeněk Jaroš, Jakub Mičánek, Jaroslav Valík - Jakub Kiefer, Jiří Mašek, Ondřej Halas - Lukáš Jáchim, Pavel Pololáník (hrálo se pouze v 10-ti)

neděli, 20. 9. 2009 od 10,30 hod., sehráli naši žáci další mistrovské utkání na hřišti týmu Zbraslav. V utkání jsme byli sice papírovým favoritem, ale trenér Alois Procházka byl vystaven do velmi obtížné situace. Našich hráčů se totiž sešlo pouze 10 !!!

I přesto, že jsme byli oslabeni, začali jsme hodně aktivně. V 5. minutě skvěle pronikl po lajně Jakub Kiefer, odcentroval a našel přesně Pavla Pololáníka, jenž nás střelou do odkryté branky dostal do vedení – 0:1. V 15. minutě vybojoval míč na naší polovině Jakub Mičánek, který následně vysunul do uličky Jiřího Maška, a ten se dostal do situace, ve které se nikdy nemýlí – 0:2. O tři minuty později však podcenil zpracování Jaroslav Valík, a jeho protihráč toho 100% zužitkoval a snížil – 1:2. Do konce první půle byli domácí lepším týmem, ale jediná jejich šance skončila těsně vedle branky Vojtěcha Diváckého. Do kabin jsme tedy odcházeli za těsného vedení.

Zbraslav vstoupila do druhého poločasu ve velkém tlaku a během několika minut zhatil výborný Vojtěch Divácký hned 4 jejich tutovky. V 50. minutě se domácí konečně dočkali vyrovnání. Zbraslavský hráč se postavil k trestnému kopu ze 20-ti metrů a střelou po břevno nedal našemu brankáři šanci – 2:2. V 60. minutě předvedl Jiří Mašek perfektní individuální akci. Jakub Mičánek poslal střílený míč za obranu, Jiří Mašek si na míč krásně sběhl, obešel brankáře, místo střely ještě zasekl míč okolo obránce a poté nekompromisně zavěsil – 2:3. V 68. minutě ještě zahrával rohový kop aktivní Jakub Mičánek, našel Lukáše Jáchima, ale ten těsně minul. Utkání jsme i v deseti zvládli a odvezli si ze Zbraslavi všechny velmi důležité body.

Sumasumárum: Naši kluci sice v dnešním utkání nebyli lepším týmem, což bylo způsobeno hrou pouze v 10-ti hráčích (posledních 12 minut po zranění Jakuba Fouska dokonce v 9), ale svojí bojovností a vůlí dokázali domácí tým přehrát. Děkujeme kluci a velké díky patří především nejlepšímu hráči na hřišti. A tím je bezesporu Jirka Mašek. Takže JIRKA MAŠEK a SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!