Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZBRASLAV - DOLNÍ LOUČKY 0:1 (0:0), 7. 6. 2009

7. 6. 2009

Naše branka: Jiří Mašek 0:1

Sestava: Adam Dvořák - Zdeněk Jaroš, Radek Bednář, Jakub Halas, Vojtěch Divácký - Jakub Fousek, Jiří Patloka, Jiří Mašek, Ondřej Halas - Jaroslav Valík, Jakub Kiefer - další náhradníci - Jan Smejkal, Lukáš Jáchim

(OSTATNÍ VÝSLEDKY A TABULKA)

neděli, 7. 6. 2009 od 10,30 hod., nastoupili naši žáci k dalšímu mistrovskému utkání na horké půdě týmu Zbraslav. Vše nasvědčovalo, že to nebude jednoduché utkání, ale i přesto byli naši žáci papírovými favority. V podzimním utkání žáci doma vyhráli 2:0, domácí Zbraslav jim tedy měla co oplácet.

První půle nezačala pro náš tým vůbec dobře. Domácí hráči měli více ze hry a prakticky nás zatlačili na naši polovinu. Vázla naše kombinace a záložní řada nehrála to co v minulých utkáních. Ihned v úvodu se dostala Zbraslav k sérii několika rohů, které jsme naštěstí ubránili. V 15. minutě pálil z výborné pozice domácí útočník, ale jeho střela skončila nad. Ve 20. minutě se vyznamenal náš brankář Adam Dvořák, když vytáhl krásný projektil domácího hráče směřující přímo do horního růžku naší branky. Zbraslav mohla ještě skórovat v závěru první půle, ale útočník ve finální fázi zklamal a neproměnil. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu.

Nástup do druhého poločasu nám vyšel skvěle. Ve 38. minutě vyslal Zdeněk Jaroš do úniku Jiřího Maška a ten přehodil vybíhajícího domácího brankáře – 0:1. Od této úvodní branky se hra hodně zrychlila a šance se přelévali ze strany na stranu. Šance však ani jeden tým nedokázal proměnit. Od 55. minuty jsme museli odolávat velkému tlaku domácích hráčů, kteří se dostali hned do série několika příležitostí, ale naše branka jim byla příliš malá. V 58. minutě měli domácí hráči největší příležitost pro vyrovnání. Pokutový kop však domácí hráč nedal, opět míč směřoval mimo naše tyče. Tlak Zbraslavi stále sílil a v posledních minutách měli domácí fotbalisté další 3 obrovské příležitosti, opět však nedokázali skórovat. Minutu před koncem utkání navíc čaroval Adam Dvořák, kdy skokem pod nohy domácího útočníka zlikvidoval jinak jasnou branku. Utkání jsme tedy ubránili a ze Zbraslavi vezeme všechny 3 body.

Sumasumárum: Co k tomu říct, dnes jsme měli veliké štěstí. Domácí fotbalisté hráli velmi dobrý fotbal a prakticky v celém průběhu utkání byli lepším týmem. Měli i obrovské množství příležitostí, ale nedokázali je proměnit. Tradičně výborně zachytal i náš brankář – Adam Dvořák. Příští týden se naši kluci rozloučí s letošní sezónou na domácím trávníku proti Čebínu. SOKOL DOLNÍ LOUČKY OLÉÉÉ !!!

MaŠ (info trenér Alois Procházka)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář